Kırklareli Paşabahçe bayi olarak hizmete devam

Kırklareli Paşabahçe bayisi olarak sizler için geniş alanda hizmet vermekte ve bu hizmeti Şirin Kristal farkı ile alacaksınız. Tüm Paşabahçe ürünlerini firmamız sizlere ulaştıracak ve sizlerde sorunsuz olarak hizmet vermeye devam ediyor. Uzun yıllardır vermiş olduğumuz hizmet ile birçok alt bayimiz satışlarını arttırmakta ve ünü dünyalara yayılmış olan Borcam ürünleri ile farkını gösteriyor olmaktadırlar. Dolayısı ile sizler için verdiğimiz hizmetlerde gönül rahatlığı ile ürünlerimizi sunuyor ve Şirin Kristal olarak Paşabahçe ve Borcam ürünlerini toplu olarak alıp satış yapma imkânı tanımış oluyoruz.
En uygun fiyatlar ile alacağınız bu hizmetler sizlere hem zaman kazandıracak hem de artı ekonomi sağlıyor olacaktır. Dilerseniz Paşabahçe bardak modelleri ya da sürahi modelleri gibi er zaman tercih edilecek ürün gruplarının siparişlerini verebilirsiniz. Paşabahçe bardak modellerinin hem özel serilerini alarak müşterilerinize hitap edebilir ya da her zaman tercih edilen serileri alarak satışlarına başlayabilirsiniz.
Şirin Kristal olarak bizler sizlere her zaman sunduğumuz hizmetlerin arkasında olmaya devam ediyor olacak ve her türlü öneri ve şikayetlerinizde de bizlere ulaşabileceksiniz. Sizler için detaylı hizmet vermek ve bayimiz olmak isterseniz o halde iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Sizi Yansıtan Paşabahçe Ürünleri Şirin Kristal'de

Şirin Kristal Paşabahçenin Marmara bölgesi ve İstanbul Yetkili Satıcılığını yürütmeye devam ediyor..