Kocaeli Paşabahçe bayi olarak yanınızdayız

Kocaeli Paşabahçe bayi olarak geniş bir alana hizmet vermeye devam etmekte ve en kaliteli ürün grupları olan Paşabahçe serilerini sizlere sunmaktayız.

Her zaman ilk olarak tercih edilen Paşabahçe ve Borcam ürünlerinin satışlarını yapmak isterseniz o halde firmamız ile iletişime geçebilir ve sizler ile de çalışma yapmamızı sağlayabilirsiniz. Paşabahçe Yetkili Satıcısı olarak sizlere her zaman hızlı ve sorunsuz hizmet vermeye devam ediyor olacak ve ihtiyaçlarınızı en kısa sürede gidermek için ekiplerimizi yönlendiriyor olacağız.
Kocaeli Paşabahçe bayisi olarak aradığınız her seri ürünü bulabilirsiniz. Bunların en başında her zaman satışları yüksek olan ve alımının da yüksek olduğu Paşabahçe çay bardağı ürünlerini görebilirsiniz. Gerek yemek sofraları için gerek çay ve kahve keyfini yapabilmelerine imkân verecek bu serilerin hem gelmiş geçmiş en çok tercih edilenleri, hem de markanın sürekli olarak yepyeni serilerini bulmaya devam ediyor olacaksınız.
Artık yakınınızda Paşabahçe bayisi arıyorsanız artık Şirin Kristal ile bu aradığınızı bulmuş olacak ve hem uygun fiyatlar ile alım yapabilecek hem de tüm ürünleri bulabileceksiniz. Web adresiniz üzerinde daha birçok farklı ürün gruplarına da ulaşabilir ve sizlere sunacaklarımızı ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.
Şirin kristal olarak her zaman titiz çalışmalar yapmakta ve yenilikleri e sizlere sunarak eksiklerinizi tamamlamaya devam etmekteyiz. Firmamız vergi alanına başarıya ulaşmış 1970 yılında şirketin tohumları atılarak bugünlere kadar başarı ile gelmeyi başarmıştır. Aynı zamanda ithalat da yapan firmamız lojistik açıdan hiçbir sorun yaşamayacağınız şekilde güçlenmiş ve sistemlerini bir şekilde kurmuştur.

Sizlerde Kocaeli Paşabahçe bayi ile artık hem borcam ürünlerine hem de Paşabahçe çay bardağı modellerini sipariş vererek satışlarına başlayabilirsiniz.

Sizi Yansıtan Paşabahçe Ürünleri Şirin Kristal'de

Şirin Kristal Paşabahçenin Marmara bölgesi ve İstanbul Yetkili Satıcılığını yürütmeye devam ediyor..