Marmara Paşabahçe bölge bayisi olarak hizmete devam

1970 yıllarında ilk adımlarını attığımız Şirin Kristal firmamız bugün Marmara Paşabahçe bölge bayi olarak geniş bir alanda hizmet vermekte ve müşterilerin ürün ihtiyaçlarını son adetine kadar başarı ile karşılamaktadır. Bugün hem uygun fiyatlar ile sizlere satış alanları oluşturmakta hem de geniş ürün yelpazemiz ile üstün kaliteli ürünleri sizlere sunmaktayız.

Paşabahçe ve Borcam Ürünleri denilince akıllara ilk gelen firmamız sizlere kesintisiz olarak uzun yıllardır hizmet vermekte ve sizlerden aldığı güç ile de daha da büyüyerek bugün ki konumuna ulaşmaktadır. Hem cam ürünlerimiz hem de kaliteyi arayanların adresi olarak artık bilinen ve tercih edilen şirin kristal olarak sizlere İstanbul ve çevresinde hizmet vermeye devam ediyoruz.
Yine en çok satış yaptığımız noktalardan biri olan İstoçta Paşabahçe bayisi olarak da faaliyet göstermekteyiz. yeni ürün grupları ve bunların yanı sıra hiç vazgeçilmeyen ürün gruplarını bulabileceğiniz firmamızda kaliteli ve hızlı hizmet almak sizlerin de hakkı olacak. İsterseniz ilk kez atıldığınız iş hayatınızda, gerekse devam eden işyerinize Paşabahçe kalitesini Şirin Kristal ile taşıyarak sizlerde piyasada var olan gücünüzü arttırabilirsiniz.
Yapmanız gereken ürünlerimizi incelemek ve sipariş vermek istediklerinizi ekiplerimize ileterek talep etmek olacak. İstoç Paşabahçe bayisi olarak geniş sitemizde tüm ürünleri ve modelleri bulabilirsiniz. Sizlerde isterseniz toptan ya da perakende olarak satışlarınızı yapabilir ve iş gücünüze güç katabilirsiniz.
Zamanında yapılan sevkiyatlar ile artık kaliteyi bulmuş olacak ve Paşabahçe ürünlerinin piyasada olan saygınlığı ve popülerliğini de bizimle görmüş olacaksınız. Benzerleri ile ya da taklitleri ile değil, kalitenizi Paşabahçe Borcam ürünleri ile gösterin ve satışlarınızı arttıracak adımların temelini en sağlam şekilde atmış oluverin. Sizler için her zaman sitemiz üzerinden ve ekiplerimiz ile iletişim kurmaya devam ediyor olacak ve her türlü önerilerinizi de dinlemeye devam ediyor olacağız.

Şirin Kristal olarak cam sektöründe marka olan Paşabahçe ürünleri için hem de firmamızın farkını görebilmek için sizler ile tanışmak istiyoruz..

Sizi Yansıtan Paşabahçe Ürünleri Şirin Kristal'de

Şirin Kristal Paşabahçenin Marmara bölgesi ve İstanbul Yetkili Satıcılığını yürütmeye devam ediyor..